Frezarki

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez Tombit specjalistycznymi akcesoriami.

Na długiej liście dostępnych pozycji z dziedziny automatyki przemysłowej, znajdują się również urządzenia służące do precyzyjnej obróbki materiałów. Frezarka CNC z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonaliście poszukującemu kompleksowych i zaawansowan...

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez Tombit specjalistycznymi akcesoriami.

Na długiej liście dostępnych pozycji z dziedziny automatyki przemysłowej, znajdują się również urządzenia służące do precyzyjnej obróbki materiałów. Frezarka CNC z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonaliście poszukującemu kompleksowych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Sprzęt ten jest sterowany komputerowo, co pozwala na osiągniecie doskonałych rezultatów oraz na precyzyjne oddanie wprowadzonych do komputera założeń technicznych. Służy do ciecia takich materiałów, jak drewno, płyty z tworzyw sztucznych (pleksi, PVC, akrylowe), a także stopów lekkich metali. Inna zaleta jest również możliwość wykonania grawerów.

Świetnie sprawdza się w swojej roli w Państwa pracowni, charakteryzują się wydajnością, łatwością w obsłudze oraz wytrzymałością.

Więcej