Frezarki / tokarki

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez Tombit, specjalistycznymi akcesoriami.

Na długiej liście dostępnych pozycji z obszaru automatyki przemysłowej, znajdują się również urządzenia służące do precyzyjnej obróbki materiałów. Frezarka CNC z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonaliście poszukującemu kompleksowych i zaawansowany...

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez Tombit, specjalistycznymi akcesoriami.

Na długiej liście dostępnych pozycji z obszaru automatyki przemysłowej, znajdują się również urządzenia służące do precyzyjnej obróbki materiałów. Frezarka CNC z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonaliście poszukującemu kompleksowych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Sprzęt ten jest sterowany komputerowo, co pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów oraz na precyzyjne oddanie wprowadzonych do komputera założeń technicznych. Służy do cięcia takich materiałów, jak drewno, płyty z tworzyw sztucznych (pleksi, PVC, akrylowe), a także stopów lekkich metali. Inną zaletą jest również możliwość wykonania grawerunków.

Świetnie sprawdzą się w swojej roli w Państwa pracowni, zachwycając wydajnością, łatwością w obsłudze oraz wytrzymałością.

Więcej