O firmie

 

Początki firmy sięgają 2011 roku i wiążą się one ściśle z kierunkiem automatyki i robotyki wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Naszym celem jest mechanizacja produkcji przedsiębiorstw przez wprowadzanie na rynek elementów automatyki przemysłowej. Bezpośrednio skupiamy się na sterowaniu, automatyce, robotyce i budowie maszyn. Podstawą firmy są ludzie reprezentujący różne branże, w tym: inżynieria, finanse i kontroling , zarządzanie i marketing. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji pracujemy na nasz i Państwa sukces.

Dostawy

Dzięki całodobowemu sklepowi internetowemu zapewniamy wysyłkę komponentów automatyki przemysłowej do naszych klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju w ciągu 24h od momentu zamówienia. Zamówienia złożone do godziny 16:00 wysyłane są tego samego dnia!

Porady techniczne

Proponujemy porady techniczne z zakresu automatyki, robotyki oaz budowy maszyn. Wykwalifikowana kadra automatyków odpowie na każde pytanie, doradzi co wybrać aby dopasować produkt do Państwa potrzeb.

Jakość

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami posiadającymi odpowiednie certyfikaty jakościowe.

Polityka cenowa

Staramy się aby nasze wyroby były liderami cenowymi w swojej branży. Jest to możliwe dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu marży oraz zawieraniu umów z naszymi stałymi klientami oraz z dostawcami