Falowniki

Szeroka oferta nowoczesnych falowników znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia sterowanie i zasilanie silników, które znajdują zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu i polega nzamianie napięcia przemiennego źródła zasilania na napięcie przemienne o zmiennych parametrach napięcia i częstotliwości, co ma istotne znaczenie zarówno w a...

Szeroka oferta nowoczesnych falowników znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia sterowanie i zasilanie silników, które znajdują zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu i polega nzamianie napięcia przemiennego źródła zasilania na napięcie przemienne o zmiennych parametrach napięcia i częstotliwości, co ma istotne znaczenie zarówno w automatyce przemysłowej jak i w przypadku zastosowania przydomowego.

Nasze przemienniki częstotliwości wyróżniają się niezawodnością oraz wysoką sprawnością, posiadają przy tym certyfikowany poziom ochrony IP20. Falowniki występują w wielu konfiguracjach napięć wejściowych, wyjściowych i wielu zakresach mocy (0,75-7,5 kW). W naszym asortymencie znajdują się urządzenia do zastosowań takich jak: zasilanie lamp zwykłych oraz lamp LED, zasilanie pasków i taśm LED, dostarczanie energii do szaf sterowniczych do bezpośredniego montażu oraz z montażem na szynę DIN.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów, specjalistów branży automatyki i robotyki, zapewniając wysoką efektywność działania. Profesjonalny sprzęt z oferty falowników pozwala na zmianę prędkości ruchu taśm produkcyjnych, tokarek, sprężarek, pomp, czy też przenośników taśmowych zarówno w przemyśle w sprzęcie RTV&AGD (wentylatory, pralki), jak również w bramach automatycznych w celu umożliwienia płynnego otwierania i zamykania przęseł przejazdowych. Oferujemy również wsparcie przy doborze odpowiedniego falownika oraz pomoc przy planowaniu podłączenia kompletów urządzeń.

Więcej