Drukarki 3D

Szeroka oferta nowoczesnych drukarek 3D (A5, A8, A9), znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia wydruk 3D materiałami takimi jak PLA, CCU, CCT, PETG, laywood czy filament luminescencyjny. Urządzenia wyposażone w wyświetlacz LCD i rozbudowaną płytę główną wraz z czytnikiem kart SD, pozwalają na pracę bez konieczności podłączenia do komputera zew...

Szeroka oferta nowoczesnych drukarek 3D (A5, A8, A9), znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia wydruk 3D materiałami takimi jak PLA, CCU, CCT, PETG, laywood czy filament luminescencyjny. Urządzenia wyposażone w wyświetlacz LCD i rozbudowaną płytę główną wraz z czytnikiem kart SD, pozwalają na pracę bez konieczności podłączenia do komputera zewnętrznego.

Wszystkie drukarki zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów, specjalistów branży automatyki, robotyki, specjalizujących się w dziedzinie nadruku, zapewniając wysoką efektywność działania.

Profesjonalny sprzęt z oferty drukarek UV pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie, dając nowe, niedostępne wcześniej możliwości druku trójwymiarowego, a sztywna konstrukcja z profili aluminiowych typu v-slot zapewnia wysoką precyzję pracy i niski poziom hałasu. Oferujemy również wsparcie przy doborze odpowiedniej drukarki 3D oraz pomoc przy planowaniu podłączenia urządzeń.

Więcej