Drukarki UV

Szeroka oferta nowoczesnych drukarek UV (A2, A3, A4, inne) z głowicą EPSON, znajdująca się w naszym sklepie, wykorzystując światło ultrafioletowe (promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali od 10nm do 400nm) do utwardzania tuszu natychmiast po nałożeniu daje możliwość nadruku na surowcach takich jak papier, aluminium, płyta piankowa, płyt...

Szeroka oferta nowoczesnych drukarek UV (A2, A3, A4, inne) z głowicą EPSON, znajdująca się w naszym sklepie, wykorzystując światło ultrafioletowe (promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali od 10nm do 400nm) do utwardzania tuszu natychmiast po nałożeniu daje możliwość nadruku na surowcach takich jak papier, aluminium, płyta piankowa, płyta sklejkowa, akryl, bawełna (drukarka DTG) oraz na wielu innych materiałach, których powierzchnia umożliwia naniesienie tuszu oraz utwardzenie światłem.Urządzenia pozwalają nanieść trwały obraz na materiał z poziomu przystępnego dla każdego programu komputerowego załączonego wraz z drukarką (AcroRip).

Wszystkie drukarki zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów, specjalistów branży automatyki, robotyki, specjalizujących się w dziedzinie nadruku, zapewniając wysoką efektywność działania. Profesjonalny sprzęt z oferty drukarek UV pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie, dając nowe, niedostępne wcześniej możliwości nanoszenia obrazów na produkty. Oferujemy również wsparcie przy doborze odpowiedniej drukarki UV oraz pomoc przy planowaniu podłączenia urządzeń.

 

Więcej