Startery

Szeroka oferta nowoczesnych rozruszników (9A, 12A, 18A) znajdująca się w naszym sklepie, umożliwi sterowanie silnikiem elektrycznym i posłuży do uruchamiania i wyłączania silników. Dostępne startery są przełącznikami elektromechanicznymi podobnymi do przekaźników z taką różnicą, że rozrusznik zawiera stycznik z bezpośrednio podłączonym termiczny...

Szeroka oferta nowoczesnych rozruszników (9A, 12A, 18A) znajdująca się w naszym sklepie, umożliwi sterowanie silnikiem elektrycznym i posłuży do uruchamiania i wyłączania silników. Dostępne startery są przełącznikami elektromechanicznymi podobnymi do przekaźników z taką różnicą, że rozrusznik zawiera stycznik z bezpośrednio podłączonym termicznym przekaźnikiem przeciążeniowym zabezpieczającym przed przeciążeniem silnika elektrycznego.

Nasze produkty wyróżniają się niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania ze względu na zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykorzystanie oferowanych przez nas urządzeń z kategorii starterów, daje gwarancje klasy ochronności IP55 i profesjonalnej rozbudowy parku maszynowego przedsiębiorstwa.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów, specjalistów branży automatyki i robotyki, zapewniając wysoką efektywność działania. Oferujemy również wsparcie przy doborze odpowiedniego startera oraz pomoc przy planowaniu podłączenia urządzeń.

Więcej