Zasilacze

Szeroka oferta nowoczesnych zasilaczy i transformatorów znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia zasilenie maszyny lub urządzenia sprzętem o wysokiej jakości, wykonanym z metalu lub specjalnego tworzywa oraz wysokiej jakości podzespołów, dającym gwarancję bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania nawet w najbardziej wymagających warunkach pra...

Szeroka oferta nowoczesnych zasilaczy i transformatorów znajdująca się w naszym sklepie, umożliwia zasilenie maszyny lub urządzenia sprzętem o wysokiej jakości, wykonanym z metalu lub specjalnego tworzywa oraz wysokiej jakości podzespołów, dającym gwarancję bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Nasze produkty wyróżniają się niezawodnością oraz wysoką sprawnością. Są one wyposażone w wiele zabezpieczeń (przepięciowe, przeciążeniowe, zwarciowe), pracują w szerokim zakresie temperatur (-10°C - 60°C) oraz wykazują wysoką odporność na wilgotność (20% - 90% RH). Zasilacze występują w wielu konfiguracjach napięć wyjściowych i wielu zakresach mocy. W naszym asortymencie znajdują się zasilacze do zastosowań takich jak: zasilanie lamp zwykłych oraz lamp LED, zasilanie pasków i taśm LED, dostarczanie energii do szaf sterowniczych do bezpośredniego montażu oraz z montażem na szynę DIN.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów, specjalistów branży automatyki i robotyki, zapewniając wysoką efektywność działania. Profesjonalny sprzęt zasilający pozwala na bezpieczne zasilenie maszyny oraz stabilizację napięcia płynącego z sieci elektrycznej. Oferujemy również wsparcie przy doborze odpowiedniego zasilacza oraz kompleksową pomoc przy planowaniu podłączenia urządzeń.

Więcej