O nas

 

Firma została założona w 2011 roku i jej początki są ściśle związane z kierunkiem Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Podstawowym celem którym nam przyświeca to ułatwianie i usprawnianie produkcji i jej kontroli poprzez automatyzację procesów. Obszarami którym poświęcamy szczególną uwagę są: sterowanie procesami, poprawa wydajności urządzeń poprzez ich automatyzację oraz popularyzacja maszyn CNC i komponentów do nich. W naszej codziennej pracy kierujemy się sumiennością i profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich sił, aby nasi klienci byli w stu procentach zadowoleni z naszych produktów i usług. Naszą pasją i zaangażowaniem pracujemy na Państwa sukces!

 

Dostawy

Nasz sklep internetowy czynny jest całą dobę - dzięki temu mamy możliwość błyskawicznej wysyłki zamówionych produktów. Przeciętny czas oczekiwania na dostawę na terenie całego kraju to 24 godziny. Zamówienia złożone do godziny 14 są realizowane jeszcze tego samego dnia.

 

Porady techniczne

Chętnie służymy naszym klientom doświadczeniem i posiadaną wiedzą. Proponujemy porady techniczne z zakresu automatyki, robotyki, czy budowy maszyn. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz doradzą co wybrać, aby dopasować produkt do Państwa potrzeb.

 

Jakość

Jakość naszych produktów jest cechą na którą zwracamy szczególną uwagę. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, posiadającymi wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty.

 

Polityka cenowa

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, oraz skali naszych zakupów, jesteśmy w stanie uzyskać preferencyjne warunki handlowe, co ma bezpośrednie przełożenie na konkurencyjność cenową naszej oferty.