Głowica EPSON XP600 Zobacz większe

Głowica EPSON XP600

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Głowica EPSON XP600

  Głowica EPSON XP600

  Głowica EPSON XP600 przeznaczona do zastosowania w ploterach drukujących w technologii UV. Charakteryzuje się rozdzielczością 1440 dpi (8 lini, 180 dysz) i wysoką wydajnością wydruku oraz jakością nadruku. Kompatybilna z drukarkami UV/DTG producenta EraSmart.

  Zadaj pytanie:

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  2 490,00 zł

  Głowica EPSON XP600 przeznaczona do zastosowania w ploterach drukujących w technologii UV. Charakteryzuje się rozdzielczością 1440 dpi (8 lini, 180 dysz) i wysoką wydajnością wydruku oraz jakością nadruku. Kompatybilna z drukarkami UV/DTG producenta EraSmart.

  Więcej szczegółów

  g01

  Więcej informacji

  Typ: głowica drukująca EPSON
  Rodzaj drukarki: drukarka atramentowa (urządzenia drukujące w technologii ekosolwentowej i UV)
  Technologia druku: Micro-Piezo
  Liczba dysz:1440 dpi
  Minimalna ilość kropli: 1,5 picolitra
  Maksymalna ilość kropli: 21 picolitra
  Częstotliwość wyrzutu tuszu: 8 kHz
  Całkowita ilość dysz: 1440 (8 lini, 180 dysz)
  Kompatybilność z atramentami: pigmentowymi, sublimacyjnymi, wodnymi, solwentowymi, UV, DTG
  Producent: EPSON
  Kraj pochodzenia:Japonia
  Stan: nowy, zapakowany fabrycznie
  Gwarancja: produkt wyłączony z gwarancji ze względu na specyfikę*
  Głowica XP600 znajduje zastosowanie przede wszystkim w ploterach drukujących w technologii ultrafioletowej. Przy druku w technologii ultrafioletowej należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie surowców szklanych przed wykonaniem zadruku ze względu na zjawisko odbicia fali promienie UV mogą zostać odbite przez szkło, a następnie trafić w głowicę, doprowadzając do jej uszkodzenia. Takie działania powodują trwałe i nieodwracalne uszkodzenia głowicy, która jest wyłączona z gwarancji ze względu na specyfikę produktu.

  Głowica XP600 jest kompatybilna z drukarkami UV/DTG EraSmart oraz urządzeniami EPSON XP605/XP610/XP615/EP-776A/EP-805A/EP-905A/XP510/XP700/XP701/EP-976A3/XP800/XP801 oraz innymi urządzeniami producentów Pegasus i Nocai.

  *Producenci głowic drukujących (m.in. EPSON/RICOH/TOSHIBA/XAAR itd.) wraz ze sprzedażą głowic i drukarek wydają komunikat o ograniczonej gwarancji na komercyjne produkty (tzw. Limited Warranty for Commercial Products). Wszelkie uszkodzenia spowodowane użyciem atramentów innych producentów niż EPSON/RICOH/TOSHIBA/XAAR itd. lub pojemników z tuszem lub systemu dostarczania atramentu innego niż system wbudowany w drukarkę (na przykład system zbiorczy atramentu) nie podlegają gwarancji. Głowice drukujące są produktami wyłączonymi z gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na rodzaj użytego tuszu oraz nie znamy jego jego składu chemicznego. Jako dystrybutor komponentów nie możemy zweryfikować, czy przeprowadzane są codzienne czynności czyszcząco-konserwujące głowicę i stację ssąco-dokującą, nie mamy wpływu na kontrolę ciśnienia tuszu na głowicę, nie mamy wpływu na kontrolę temperatury tuszu podczas pracy urządzenia, nie możemy zweryfikować szczelność systemu zasilania tuszu ani kasetki głowicy (cap-top), nie możemy zweryfikować, czy tusz jest świeży (nie zważył się lub nie zaszły w nim przedwczesne procesy utrwalające pod wpływem działania promieniowania świetlnego) i nadaje się do użytku z głowicą.

  Pliki do pobrania

  Produkty powiązane

  Zobacz też