Metody płatności

Płatność szybkim przelewem internetowym (PayU)

Za zamówienie zapłacisz błyskawicznie za pośrednictwem operatora płatności PayU w trakcie zakupów. Nowoczesna usługa płatności umożliwia płatność w opcji przelewu internetowego, BLIK, płatności kartą lub płatności na raty w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji operatora płatności.

PayU

Płatność za pobraniem (COD)

Za zamówienie zapłacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres dostawy jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje, a kwota do uregulowania odpowiada wartości złożonego zamówienia (koszt zamówienie + koszt dostawy).

Płatność przelewem tradycyjnym (bankowość tradycyjna)

Za zamówienie zapłacisz w oddziale poczty lub w oddziale banku – wystarczy, że wypełnisz papierowy formularz w formie blankietu płatniczego, który musi zawierać:

  1. Nazwę przedsiębiorstwa lub imię i nazwisko odbiorcy
  2. Numer konta bankowego odbiorcy (Santander Consumer Bank S.A., numer rachunku bankowego: 75 1090 1128 0000 0001 3273 7761)
  3. Kwotę przelewu
  4. Walutę przelewu
  5. Dane nadawcy
  6. Tytuł przelewu (numer zamówienia lub numer faktury)

Płatność gotówką (stacjonarnie)

Za zamówienie zapłacisz gotówką na miejscu w oddziale w trakcie zakupów stacjonarnych w kwocie do 15 000,00 PLN brutto. Przed przystąpieniem do zakupów z tą metodą płatności, powinieneś upewnić się, że posiadasz odliczoną ilość gotówki.

 

Terminy płatności

Płatność w czasie rzeczywistym

Za zamówienie z metodą płatności szybkim przelewem internetowym (PayU), płatność odbywa się w czasie rzeczywistym. W przypadku wyboru płatności ratalnej, płatność za zamówienie odbywa się na podstawie warunków operatora płatności.
Za zamówienie z metodą płatności gotówkowej (stacjonarnie), płatność odbywa się na miejscu w momencie dokonywania zakupów.

Płatność z przesuniętym terminem

Za zamówienie z metodą płatności przelewem tradycyjnym (bankowość tradycyjna), płatność odbywa się w czasie 1-2 dni roboczych.
Za zamówienie z metodą płatności za pobraniem (COD), płatność odbywa się w momencie odbioru paczki od kuriera.

Płatność z odroczonym terminem

Za zamówienie na podstawie faktury pro forma, płatność odbywa się w czasie odroczonym: 3, 7, 14 lub 30 dni w zależności od indywidualnych warunków handlowych.