Projekty indywidualne

Wieloletnie doświadczenie w branży automatyki i robotyki przemysłowej zdobyte podczas działań związanych z uruchomieniami linii pakujących i nowoczesnych magazynów wysokiego składowania zapasów, a także udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych, umożliwiły przygotowanie oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw na rynku krajowym, które są zainteresowane rozwiązaniami mającymi związek z automatyzacją procesów i modernizacją zakładów produkcyjnych.

 

Audyt i analiza danych

Audyty, które przeprowadzamy, pozwalają na dokładną analizę procesów. Umożliwiają identyfikację źródeł problemów oraz wskazanie możliwości optymalizacji i adaptacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co pozwala uzyskać większą wydajność pracy oraz oszczędności operacyjne.

 

Wdrożenia modułów i oprogramowania sterującego PLC

Specjalizujemy się we wdrożeniach indywidualnych projektów linii do pakowania zgodnych z międzynarodową normą wzorów opakowań kartonowych FEFCO. Nasze przedsiębiorstwo projektuje i konstruuje maszyny pakujące oraz przenośniki rolkowe w różnych wariantach z myślą o łatwym i bezpiecznym przemieszczaniu produktów w obszarze produkcyjnym przy uwzględnieniu specyfikacji procesów zachodzących w zakładzie. Zajmujemy się również tworzeniem oprogramowania sterującego PLC do parków maszynowych, co pozwala na zintegrowanie wszystkich działań bezpośrednio związanych z produkcją, a także wdrożenie nowych modułów i maszyn do istniejących już rozwiązań.

 

Cechuje nas wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Obecna w przedsiębiorstwie kadra automatyków i programistów PLC, to grupa doświadczonych specjalistów z branży technologicznej, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają umiejętności, aby sprostać współczesnym wymaganiom rynku i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.